Holmen Okay

DatoKl.MødeHjemmeholdUdeholdSpillestedTilmeldte
5-5-2021 19:50 19:00 BK Sømændene Holmen Okay Kløvermarken, kunst 42 10

Hej drenge,

Fantastisk start på sæsonen.

Lad os få gang i tilmeldingerne til næste kamp.

Medbring selv shorts og strømper.

Forza BKS!!!

TilmeldteAfbudUbesvaret
1. Jonas Korsgaard Christiansen
2. Lander Pinson
3. Gijs Zonderland
4. Mads Andersen
5. Philip Terry Bankmar
6. Jakob Gaard
7. James Stoklund
8. John Lindgren
9. Christian Haargaard Olsen
10. Nikolaj Busch Jensen
1. Lau Borch
2. Casper Johannsen
3. Mikkel Christensen *
4. Morten Bech *
5. Niklas Breum *
6. Hans Christian Eriksen *
7. Sultan Ghannam *
8. Emil Thomsen Schmidt *
9. Anders Simonsen *
1. Jeppe Opstrup
2. Marcus Clausager
Landkrabber:
1. Casper Wichmann *
2. Christian 'Tysker' Thomsen *
3. Rasmus Quistgaard *
4. Rene Hove Jensen *
5. Benjamin Klubien *
6. Theis Breum *
7. Mikkel Elvekjær *
8. Magnus Tranum Mortensen *
9. Frederik Lauge *
10. Jens Lev Berlin *
11. Peter Sveistrup *
12. Christian Skjøt Lind *
13. Anders Vedel Hadberg *
14. Dennis Juul Larsen *
15. Mads Hjorth *
16. Lars-Kristian Lassen *
17. Magnus Mortensen *
18. Christian Friberg *
19. Nick Rottwitt *
20. Christoffer Hansen *
21. Hussam Saleh *
22. Anders Rømer *
23. Nicolai Dissing *

Næste kampe

Der findes ingen kommende kampe.

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
141060 08-04-21 kl. 21:00 BK Sømændene Cph. Celtic . 1. Kløvermarken 7 Kunst 41 3 - 0
141071 16-04-21 kl. 18:40 De Røde Kluude BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40 1 - 3
141077 22-04-21 kl. 21:00 BK Sømændene SilverFox FC Kløvermarken 7 Kunst 41 6 - 3
141078 27-04-21 kl. 19:50 Klub Hygge BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41 3 - 4
141084 05-05-21 kl. 19:50 BK Sømændene Holmen Okay Kløvermarken 7 Kunst 42 5 - 4
141090 11-05-21 kl. 19:50 Fodboldorkestret BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41 3 - 2
141096 20-05-21 kl. 19:50 BK Sømændene Røde Regnbue Kløvermarken 7 Græs 59
141102 28-05-21 kl. 17:30 BK SK-06 BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40
141108 03-06-21 kl. 19:50 BK Sømændene De Røde Djævle Kløvermarken 7 Græs 58
141114 09-06-21 kl. 17:30 Frankes Drenge BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41
141120 16-06-21 kl. 19:50 BK Sømændene FC Internationale Kløvermarken 7 Kunst 42
141126 24-06-21 kl. 17:30 Cph. Celtic . 1. BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40
141137 13-08-21 kl. 19:50 BK Sømændene De Røde Kluude Kløvermarken 7 Kunst 43
141143 19-08-21 kl. 18:40 SilverFox FC BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40
141144 25-08-21 kl. 18:40 BK Sømændene Klub Hygge Kløvermarken 7 Græs 59
141150 02-09-21 kl. 17:30 Holmen Okay BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41
141156 13-09-21 kl. 21:00 BK Sømændene Fodboldorkestret Kløvermarken 7 Kunst 41
141162 21-09-21 kl. 19:50 Røde Regnbue BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41
141168 30-09-21 kl. 19:50 BK Sømændene BK SK-06 Kløvermarken 7 Kunst 42
141174 07-10-21 kl. 19:50 De Røde Djævle BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41
141180 14-10-21 kl. 21:00 BK Sømændene Frankes Drenge Kløvermarken 7 Kunst 41
141186 21-10-21 kl. 18:40 FC Internationale BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40
Se det fulde kampprogram
© BK Sømændene