Stokehagen FC

DatoKl.MødeHjemmeholdUdeholdSpillestedTilmeldte
21-9-2020 18:40 18:00 Stokehagen FC BK Sømændene Kløvermarken, kunst 40 10

Hej drenge,

Tilmeld jer og lad os fortsætte den gode stil!!!

Forza BKS!!!

TilmeldteAfbudUbesvaret
1. Philip Terry Bankmar
2. Gijs Zonderland
3. Emil Thomsen Schmidt
4. Jonas Korsgaard Christiansen
5. Casper Johannsen
6. Rasmus Quistgaard
7. Christian Friberg
8. Lander Pinson
9. Mads Andersen *
10. Christian Skjøt Lind *
1. Niklas Breum
2. Christian Haargaard Olsen
3. Lau Borch
4. Morten Bech
5. James Stoklund
6. Rene Hove Jensen
7. Jeppe Opstrup *
8. Lars-Kristian Lassen *
9. Anders Simonsen *
1. John Lindgren
2. Jakob Gaard
3. Theis Breum
4. Mikkel Elvekjær
Landkrabber:
1. Casper Wichmann *
2. Benjamin Klubien *
3. Simon Florian Hansen *
4. Frederik Lauge *
5. Thomas Simonsen *
6. Peter Sveistrup *
7. Dennis Juul Larsen *
8. Dennis Larsen *
9. Mikkel Christophersen *
10. Mads Hjorth *
11. Jakob Due *
12. Malte Enrique Klüver Worsaae *
13. Christoffer Hansen *
14. Johannes Nørgaard *
15. Hussam Saleh *
16. Anders Rømer *
17. Jonas Hansen *

Næste kampe

Klub Hygge

DatoKl.MødeHjemmeholdUdeholdSpillestedTilmeldte
30-9-2020 19:50 19:00 Klub Hygge BK Sømændene Kløvermarken, kunst 42 6


Hej bois,

Back on track.

Lad os få styr på tilmeldingerne asap.

Forza BKS!!!

TilmeldteAfbudUbesvaret
1. Philip Terry Bankmar
2. Lander Pinson
3. Gijs Zonderland
4. Jonas Korsgaard Christiansen
5. Emil Thomsen Schmidt
6. Christian Friberg
1. Lau Borch
2. Rasmus Quistgaard
3. Rene Hove Jensen
4. Niklas Breum
5. Christian Haargaard Olsen
6. Hussam Saleh *
7. Jeppe Opstrup *
8. Anders Simonsen *
9. Lars-Kristian Lassen *
1. James Stoklund
2. John Lindgren
3. Jakob Gaard
4. Morten Bech
5. Theis Breum
6. Mikkel Elvekjær
7. Casper Johannsen
Landkrabber:
1. Casper Wichmann *
2. Benjamin Klubien *
3. Simon Florian Hansen *
4. Frederik Lauge *
5. Thomas Simonsen *
6. Peter Sveistrup *
7. Christian Skjøt Lind *
8. Dennis Juul Larsen *
9. Dennis Larsen *
10. Mikkel Christophersen *
11. Mads Hjorth *
12. Jakob Due *
13. Malte Enrique Klüver Worsaae *
14. Christoffer Hansen *
15. Johannes Nørgaard *
16. Anders Rømer *
17. Jonas Hansen *
18. Mads Andersen *

Kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
138848 13-08-20 kl. 18:40 BK Sømændene BK SK-06 Valby idrætspark 7 Kunst 41 5 - 1
138853 19-08-20 kl. 19:50 Røde Regnbue BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 41 0 - 1
138861 24-08-20 kl. 18:40 BK Sømændene Lokomotiv Væksthuset Valby idrætspark 7 Kunst 41 5 - 4
138867 31-08-20 kl. 19:50 SilverFox FC BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40 1 - 7
138873 08-09-20 kl. 18:40 BK Sømændene Holmen Okay Valby idrætspark 7 Kunst 41 5 - 2
138878 15-09-20 kl. 17:30 BK Sømændene De Røde Djævle Valby idrætspark 7 Kunst 41 1 - 2
138883 21-09-20 kl. 18:40 Stokehagen FC BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40 0 - 1
138890 30-09-20 kl. 19:50 Klub Hygge BK Sømændene Kløvermarken 7 Kunst 42
138894 06-10-20 kl. 18:40 De Røde Kluude BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 40
138899 21-10-20 kl. 18:40 BK Sømændene Fodboldorkestret Valby idrætspark 7 Kunst 41
138843 28-10-20 kl. 19:50 FC Internationale BK Sømændene Valby idrætspark 7 Kunst 41
Se det fulde kampprogram
© BK Sømændene